Pomagaj kotom finansowo bez dodatkowych kosztów

Dzięki programom partnerskim i współpracy ze sklepami możecie wspierać nasze koty nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Takie programy polegają na tym, że robiąc zakupy w internecie (w różnych sklepach) przy okazji pomagacie kotom – bo sklepy przekazują kilka procent (zwykle od 3 do 15) wydanej przez Was kwoty na potrzeby kotów.

To ważne, bo wiele osób myśli: „nie stać mnie, żeby dawać pieniądze na koty”. Otóż nie! Jeśli cokolwiek kupujesz w internecie – to Cię stać, by pomóc bezkosztowo:)

cat_cart

Jak to zrobić?

Zaczynamy:

1. Zooplus – chyba większość posiadaczy zwierząt robi tam zakupy, choćby od czasu do czasu.
Jeśli takie zakupy, które przecież i tak zrobicie, zaczniecie od banerka z logo sklepu na naszej stronie, to 5% wydanej przez Was kwoty wróci do kotów w Szpitaliku i kociarni.

Banerek wygląda tak i jest cały czas dostępny na samym dole naszej strony www.

Zapiszcie sobie!

2. Fanimani – w tej chwili w programie jest ok. 700 sklepów i ciągle dołączają się nowe!
Działa to podobnie do zooplusa: zaczynacie zakupy od banerka z logo Fanimani (też jest na samym dole naszej strony), przechodzicie na stronę Fanimani, rejestrujecie się, wybieracie sklep – i normalnie robicie zakupy. Tu jest trochę więcej klikania, ale naprawdę warto, bo to nic nie kosztuje, a pomoc jest realna i wymierna.

Wśród sklepów są witryny z elektroniką, książkami, meblami, żywnością, dekoracjami do domu, odzieżą, dodatkami, sprzętem AGD i wczasami zagranicznymi.
Możecie bez dodatkowych kosztów pomóc kotom przy okazji zakupu torebki, najnowszej książki ulubionego pisarza albo przy okazji wymiany wanny w łazience;)

Banerek wygląda tak i też zawsze znajdziecie go na samym dole naszej strony www:

3. Sklep z autorskimi handmejdami: Pan Felicjan.
Oryginalne poduszki, plecaki, nerki z motywami kocimi i nie tylko.
Tutaj sprawa jest bardzo prosta: żadnych banerków czy dodatkowego klikania, za to w komentarzu do zamówienia wpisujecie 'Fundacja KOT’.
I tyle, to wystarczy.
5% wartości Waszych zakupów powędruje do naszych kociastych.
Do Pana Felicjana klikamy tu.

4. Nasz cykliczny bazarek.
2-3 razy w roku robimy bazarek z pięknymi przedmiotami, ręcznie wykonanymi przez polskich twórców. Wszystkie rzeczy są oczywiście nowe, bardzo starannie zrobione, zazwyczaj w jednym egzemplarzu – dlatego idealnie się nadają na prezenty!
I tak przecież kupujecie swoim bliskim prezenty na urodziny albo pod choinkę – więc kupcie je na bazarku, przy okazji pomagając kotom.
Bazarek odbywa się na ogół na allegro, jeśli chcecie znać terminy, to koniecznie obserwujcie naszego facebooka albo dodajcie nas-sprzedawcę do ulubionych na allegro [klik].

5. Pracujemy nad innymi możliwościami – jeśli masz pomysł (albo może prowadzisz swój sklep online?) – napisz do nas: fundacjakot@gmail.com.

cat_cupid

Dziękujemy!

W sezonie rozliczeń PIT – pamiętajcie o naszych kotach!

1% to naprawdę dużo.
Nasz KRS: 0000230788.
Fundacja KOT ma status Organizacji Pożytku Publicznego już od 2008 roku.
Więcej informacji o 1% dla KOTowych kotów oraz corocznie aktualizowany bezpłatny program do rozliczeń znajdziecie tutaj.