1% kotom!

Przekaż 1% podatku na pomoc kotom! KRS 0000230788 – tylko tyle trzeba wpisać, by 100% Twojej wpłaty trafiło do kotów.

1% dla KOTa = 100% dla kotów!

Fundacja KOT ma status OPP od roku 2008, co oznacza, że co roku można przekazywać 1% podatku dla kotów.

Aby to zrobić, w deklaracji PIT należy wpisać numer KRS 0000230788.

fkot_pit_wzor

Można także skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczeń, gdzie jest już wpisany nasz KRS (program nie wymaga instalowania na Twoim komputerze, wypełnia się go online, a wypełnioną deklarację można wysłać mailem albo pobrać i wydrukować):

Program do rozliczania PIT online - e-pity

Na co wydajemy pieniądze z 1% podatku?

Tylko i wyłącznie na potrzeby kotów. Nie finansujemy z tych środków żadnych innych działań.
Koniecznie przeczytaj informację Jak działamy:)


Pomóż nam zbierać 1% podatku!

Co możesz zrobić:

  • Na swoim facebookowym profilu ustaw w tle grafikę zachęcającą do przekazania 1% podatku KOTom. Również możesz pobrać tapetę na telefon, tablet czy komputer. Gotowe grafiki znajdziesz tutaj. Grafiki są w różnych stylach i ciągle dochodzą nowe, na pewno któraś Ci się spodoba.

  • Zamów ulotki zachęcające do przekazania 1% podatku i wyłóż je w swojej lecznicy weterynaryjnej albo ulubionych kawiarniach i lokalach przyjaznych zwierzętom. Pamiętaj też o poczekalni u fryzjera, kosmetyczki i dentysty;) Ulotki możesz zamówić tutaj, wyślemy je do Ciebie nieodpłatnie.

  • Po prostu: pogadaj ze znajomymi kociarzami i poproś ich o 1% dla kotów. To bardzo realna pomoc, bo w Fundacji KOT każda złotówka przeznaczona jest na kocie potrzeby, każda zamienia się w karmę, leki, zabiegi weterynaryjne, ogrzanie kociarni, żwirek, itp.


Co jeszcze możesz zrobić?

Pomóż nam prowadzić kampanię 1%!

Wszystkie środki przekazane nam jako 1% podatku przeznaczamy na pomoc kotom. Nie finansujemy z nich reklam ani promocji. Wiadomo, że aby przekonać kolejne osoby do przekazania 1% kotom, trzeba jakoś do nich dotrzeć. Właśnie dlatego prosimy naszych przyjaciół, darczyńców i sympatyków o wsparcie finansowe kampanii.
Lista wydatków jest bardzo skromna: druk materiałów promocyjnych i koszty pocztowe. Przygotowanie projektów, pakowanie, wysyłka, roznoszenie ulotek – to wszystko robimy same. Pieniądze są nam potrzebne tylko na to, czego same nie zrobimy: drukarnia (mamy bardzo tanią) i wysyłki.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo kampanię 1%, przekaż darowiznę na konto:
Fundacja KOT
07 1090 1506 0000 0001 0369 0336
PayPal: pomagam@fundacjakot.pl
Dla przelewów zagranicznych:
IBAN: PL07109015060000000103690336
SWIFT: WBKPPLPP

I koniecznie napisz do nas maila: kontakt@fundacjakot.pl z informacją, że Twoja wpłata jest przeznaczona właśnie na kampanię 1%. Otrzymasz konkretne informacje, ile i na co dokładnie wydałyśmy w ramach kampanii.


Udostępnij tę informację na facebooku, twitterze, google+ – to też jest pomoc:)