Kotomalunki 2017 – formularz zamówienia

Kotomalunki 2017 można zamówić przez formularz. Każde poprawnie wysłane zamówienie będzie potwierdzone e-mailem.

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Liczba zamawianych kalendarzy (wymagane):

Sposób otrzymania kalendarzy (wymagane):

Osoba lub firma:
Ulica i numer domu:
Kod pocztowy:
Miasto:
Telefon dla kuriera:

Dodatkowe informacje dla nas (opcjonalnie):

Koszt jednego kalendarza od 1 lutego to 15 zł (stara cena: 25 zł).

W przypadku wysyłki na adres dolicz koszt opakowania i wysyłki:
10 zł – Kurier Pocztex 48h niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

Wysyłka zagraniczna:
możliwa w każdy zakątek świata, jeśli opłacisz koszty przesyłki.

Kontakt w każdej sprawie związanej z kalendarzem: kotomalunki2017@fundacjakot.pl

Dane do wpłaty
Fundacja KOT
PayPal: pomagam@fundacjakot.pl

UWAGA: w tytule wpłaty koniecznie podaj swój adres mailowy – znacznie przyśpieszy to realizację zamówienia! To adres mailowy (nie nazwisko, nie nick) jest identyfikatorem zamówienia, w tytule przelewu nie trzeba dodawać żadnych innych dopisków.

Robimy wszystko, by Wasze Kotomalunki trafiły do Was w idealnym stanie: kalendarze wyruszają od nas starannie zapakowane w pudełko i związane uroczym sznureczkiem z kocią wizytówką. Całość do wysyłki będzie dodatkowo zabezpieczona kopertą bąbelkową.

Chętnie poznamy miłe kawiarnie z Wrocławia i Krakowa (a także innych miast) ;)

Kiedy już Kotomalunki znajdą się w Waszych rękach, pokażcie je na Instagramie, dodając hashtag #kotomalunki – w ten sposób pomożecie nam w dotarciu do kolejnych kotolubnych osób.