1% dla podopiecznych Fundacji KOT

Czy pamiętacie, żeby pamiętać o naszych podopiecznych podczas rozliczeń z Urzędem Skarbowym?

Działalność Fundacji KOT opiera się przede wszystkim na wolontariacie. To dzięki wolontariuszom możemy wyłapywać wolnożyjące koty na zabiegi sterylizacji, opiekować się nimi, oswojonym szukać domów adopcyjnych. Jednak prawda jest taka, że żadna fundacja nie utrzyma się bez darczyńców. Jesteśmy wdzięczni Wam za oddolnie organizowane akcje, np. zbieranie karmy w szkołach i zakładach pracy, ale też bardzo cieszymy się, kiedy wspieracie nasze zbiórki pieniężne. Bez Waszego wsparcia nic byśmy nie zrobili, a teraz macie szanse ponownie pomóc naszym kotom. Co roku, w okolicach początków wiosny, zabiegamy o to, by to właśnie nam przekazać 1% swojego podatku.

Każdy 1% podatku i każda, nawet najmniejsza darowizna, są realną pomocą dla kotów.
Przekazując nam 1% podatku, przekazujecie go na mądrą i skuteczną pomoc setkom kotów rocznie!

Fundacja KOT, nr KRS: 0000230788.
Więcej informacji i darmowy program do rozliczeń PIT znajdziecie tutaj: https://fundacjakot.pl/1-procent.
Dziękujemy!