Pomóż kotom tu i teraz

Co jedzą fundacyjne koty i skąd bierzecie na to środki? Kto płaci za ich leczenie? – te pytanie słyszymy bardzo często. Nic dziwnego – nie wszyscy wiedzą, że wyżywienie i leczenie kotów jest możliwe wyłącznie dzięki darczyńcom. Fundacja nie otrzymuje na ten cel żadnych dotacji, grantów, itp.

Dlatego tak ważne jest dla nas wsparcie od Was – to dzięki Wam koty mają codziennie pełne miski, są szczepione i odrobaczone, a w razie potrzeby – leczone.

Posiłki kotów to wypadkowa naszej wiedzy o prawidłowym żywieniu i naszych możliwości finansowych. Wiedzę pogłębiamy cały czas, a Was prosimy o pomoc finansową – zaproście koty na wysokomięsny obiad z puszki albo po prostu na mięsny posiłek. Kupcie naszym chorowitkom karmę weterynaryjną. One nie powiedzą 'dziękuję’, ale zapewniamy Was, że będą mruczeć z zadowolenia:)

Możecie też wesprzeć profilaktykę i leczenie kotów. Bardzo ważne są dla nas szczepienia – one zapobiegają chorobom, czyli cierpieniu kotów, ale też dodatkowym kosztom leków i wizyt u weterynarzy.

Kliknij w wybrany baner, a trafisz od razu do panelu szybkich płatności, gdzie można bezpiecznie zrobić przelew z polskiego banku.

Z kont zagranicznych najprościej jest płacić przez Paypal: pomagam@fundacjakot.pl :)

Za każdą pomoc będziemy Wam ogromnie wdzięczne – my i koty.


Możesz zadbać o catering dla kotów w Fundacji:

daję 6 zł na obiad dla 3 kotów daję 20 zł na kilogram karmy weterynaryjnej daj 36 zł na mięsny obiad dla wszystkich!

Chcesz, by fundacyjne koty stale miały lepszy CATering? Prosimy, ustaw stałe zlecenie przelewu na 6 zł – to niewielka kwota, a każdego miesiąca nakarmisz 3 koty. Więcej informacji o akcji obiadowej znajdziesz Zaproś kota na obiad!.


Możesz zapewnić kotom profilaktykę chorób i zapobiec narodzinom kolejnych niechcianych kociąt.
Tu również pomoc, jaką niesiemy kotom, jest zależna od Waszego wsparcia finansowego. Szczepień, odrobaczeń, leczenia i większości wykonywanych przez nas sterylizacji – nie dotuje nikt, oprócz Was, osób nieobojętnych na los bezdomnych kotów.

Wybierz, jak chcesz wesprzeć koty i kliknij w wybraną opcję:

stawiam szczepionkę za 50 zł, chociaż też nie lubię zastrzyków sfinansuję sterylizację za 120 zł, żeby nie rodziły się niechciane kocięta


Możesz też samodzielnie wybrać kwotę i cel wsparcia:

daję kotom tyle, ile mogę - sam wpiszę kwotę


(Ewentualne nadwyżki wpłacone na jeden cel zostaną przeznaczone na realizację działań statutowych, np. kastrację kocurków, zakup żwirku itp.).

Udostępniaj nasze wpisy na swoich profilach, zaproś znajomych do zalajkowania nas – to też jest pomoc:)

6 komentarzy do “Pomóż kotom tu i teraz

 1. Hej,
  Uwielbiam zwierzaki, a w szczególności koty, cieszę się że robicie aż tyle dla ich promocji i dobra ;)

  Pozdrawiam
  Jola

 2. Piękna inicjatywa. Brakuje takich miejsc na świecie! Powodzenia i wszystkiego dobrego!
  Chory kot został właśnie zaproszony na obiad przezemnie :) pozdrawiam!

  • Niestety nie mamy już takiej możliwości. Portal, który umożliwiał nam zbieranie darowizn za pośrednictwem sms wyłączył tę opcję od tego roku. /Dominika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *