Wybierz formę pomocy :)

W naszej ekipie znajdzie się miejsce dla każdej osoby chętnej do pomocy kotom. Formy tej pomocy mogą być różne – każdy może wybrać taką, jaka najbardziej odpowiada jego możliwościom i chęciom.

 • Najprościej jest wspierać koty finansowo. Koty w Fundacji są utrzymywane wyłącznie dzięki darczyńcom, dlatego każda Wasza pomoc jest bezcenna.

Przekaż darowiznę:
Fundacja KOT
07 1090 1506 0000 0001 0369 0336

PayPal: pomagam@fundacjakot.pl
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe.

Na dole strony znajdziesz linki do kanałów szybkich płatności (Dotpay i Paypal) oraz dane do przelewów zagranicznych. Darowizny na konto Fundacji można odliczyć od podstawy opodatkowania. Wszystkie pozyskane w ten sposób środki przeznaczamy wyłącznie na realizację celów statutowych.
Fundacja KOT może przyjmować darowizny w każdej walucie.

Regulamin dla płatności za pośrednictwem  : Regulamin-DOTPAY.pdf

 • Przekaż 1% podatku wpisując do rozliczenia KRS 0000230788. Fundacja KOT ma status Organizacji Pożytku Publicznego już od 2008 roku.
  Więcej informacji o 1% dla KOTowych kotów oraz bezpłatny program do rozliczeń znajdziesz tutaj.

 

 • Zaproś koty na obiad! Duża puszka wysokomięsnej karmy kosztuje ok. 6 zł. Ustaw stałe zlecenie przelewu na 6 zł, a każdego miesiąca zaprosisz na obiad 3 koty:) Dane do przelewu znajdziesz powyżej, a w tytule przelewu wpisz 'obiad dla kotów’ + swój adres mailowy, żebyśmy mogły Ci podziękować. Więcej informacji o akcji obiadowej znajdziesz tutaj.

 

 • Zaczynaj zakupy od tych banerów, a kilka % wartości Twoich zakupów sklepy przeznaczą na pomoc kotom.

  2% od Zooplusa:


  Logo


  3% – 15% od 500 różnych sklepów:

  Logo

  wesprzyj naszego, wybranego przez siebie kota, kupując mu wyprawkę:

  Logo

  wesprzyj nasz Koci Szpitalik na Patronite:

  Logo

 

 • Zostań wolontariuszem. Najbardziej potrzebujemy wolontariuszy i wolontariuszek, którzy mogą przychodzić na dyżury w kociarni. Przyda się też pomoc w transporcie kotów, a nawet – wirtualny wolontariat (można pomagać mieszkając w najodleglejszych zakątkach świata!). Więcej informacji o wolontariacie znajdziesz tutaj.

 

 • Jeśli prowadzisz firmę i chcesz wdrożyć u siebie CSR – napisz. Na pewno wymyślimy i zrealizujemy wspólną akcję. W fundacyjnej ekipie są osoby z doświadczeniem w zakresie promocji i PR, chętnie się zaangażujemy we wspólne działania. Kontakt w tej sprawie: fundacjakot@gmail.com.

 

 • Masz mało czasu, ale chętnie dołączysz się do okazjonalnych akcji? Napisz nam o tym. Możesz roznieść ulotki (wyślemy je do Ciebie), rozwiesić plakaty. Kilka razy w roku potrzebujemy pomocy dodatkowych rąk, np. podczas organizacji Dnia Kota (17.02) lub innych imprez.

 

 • A jeśli interesują Cię działania Fundacji, ale jeszcze nie jesteś pewny / pewna, czy możesz się jakoś włączyć – po prostu zalajkuj nas na facebooku i zapisz się na newsletter, może akurat jakaś nasza akcja spodoba Ci się tak bardzo, że się dołączysz.


Udostępniaj nasze wpisy na swoich profilach, zaproś znajomych do zalajkowania nas – to też jest pomoc:)

Komentarze: “Wybierz formę pomocy :)

 1. Chetnie pomoge poprzez co miesieczne przelanie pieniążków. O wszystkich akcjach prosze mnie informiwac.Dziekuje.Kocham koty.W domu msm Tosie i jej synka Bazyla.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *