Na pomoc Fundacji KOT!

Jesteśmy w bardzo trudnym momencie naszej pomocy zwierzakom.
W beznadziejności jaką jest skala zwierząt w potrzebie, zawsze brakuje pieniędzy, ale my ich teraz już po prostu nie mamy.

Nigdy nie byłyśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, spływają one do nas wszelkimi kanałami po kilka codziennie, ale teraz musimy odmawiać prawie każdej prośbie, a wszystko przez brak funduszy.

Bardzo prosimy o pomoc na bieżącą działalność, opłacenie faktur za leczenie i o możliwość niesienia pomocy kolejnym kotom. Musimy dotrwać do okresu, kiedy spłyną fundusze z 1,5% i odzyskać płynność finansową, aby dalej robić swoje bez czarnych myśli z tyłu głowy i realnego zagrożenia niewydolnością finansową nie do nadrobienia.

W 2023 roku do 16.05.2023 wykastrowałyśmy 264 kotów, a 74 koty przyjęłyśmy na diagnostykę i leczenie. Czasami były to proste przypadki jak koci katar, innym razem skomplikowane, jak nowotwory czy złamania.

Prosimy, dorzuć się do zbiórki:

lub przekaż darowiznę bezpośrednio na konto:

możesz też wysłać nam paczkę z darami takimi jak karma lub żwirek.

Wiele kotów czeka na ratunek, a nasze możliwości się kończą, kiedy nie ma za co leczyć i opłacić faktur.
Dziękujemy za każde wsparcie.