ŚRODKI NA KASTRACJE Z GMINY MIASTA TORUŃ 2024 cz. II

Do 26.04.2024 wykastrowałyśmy 243 koty. 😍

Akcja sterylizacja w pełni! Nie jest łatwo, ale dajemy radę. Dalej walczymy na froncie bezdomności i cały czas łapiemy koty na zabiegi.

Część kotów możemy wykastrować w ramach środków z budżetu Gminy Miasta Toruń przeznaczonych na realizację programu ograniczania bezdomności zwierząt w 2024. W ramach tej puli w ciągu 2024 roku możemy wykastrować 145 kotek i 50 kocurów.

Podkreślamy, że zabiegom kastracji poddawane są również koty zdziczałe. Wiele takich kotów jest niewykastrowanych, bo opiekun nie wie, że takiego kota można złapać. Pomożemy w tym i zapewnimy opiekę pooperacyjną. 🙂

Program gminny nie dotyczy kotów właścicielskich, za które odpowiedzialność, w tym finansową, ponoszą ich opiekunowie.
Program gminny nie dotyczy też kotów z gmin ościennych i innych miast, gdzie także staramy się pomagać w ograniczaniu bezdomności – te zabiegi są finansowane dzięki Waszym darowiznom.
Jeśli chcielibyście się do nich dorzucić, bardzo prosimy o darowizny kierowane na konto:
BLIK: 698 175 160
z dopiskiem: „darowizna na kastrację kotów bezdomnych”
Dziękujemy za każde wsparcie !!