Wspierają nas

Jesteśmy zgraną grupą miłośników kotów, która większość swojego czasu, w niektórych przypadkach nawet i życia ;), poświęca kotom. Fundacja KOT istnieje od 2005 roku, od tego czasu codziennie zajmujemy się toruńskimi kotami w potrzebie. Sterylizujemy koty bytujące na wolności by ograniczać problem kociej bezdomności u źródła. Leczymy koty chore, każdy nasz podopieczny dostanie taką opiekę jakiej wymaga. Oswojonym, przyjacielskim kotom szukamy nowych, odpowiedzialnych i kochających opiekunów. W naszej pracy nie uznajemy półśrodków, współpracujemy z najlepszymi lekarzami weterynarii, behawiorystami, a nawet zoofizjoterapeutką.

Dzięki działaniom naszej ekipy pomogliśmy tysiącom kotów, jednak nie możemy nie podkreślić, że to nie byłyby możliwe bez wsparcia finansowego i rzeczowego, które napływa do nas od darczyńców prywatnych i firm.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Waszą przychylność i zaufanie.
Dziękujemy, że postanowiliście razem z nami zmieniać koci świat na lepszy.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować instytucjom, które pomogły naszym podopiecznym. Jeśli chciałbyś, abyśmy za Twoje wsparcie podziękowali na stronie napisz do nas wiadomość.

• Z radością witamy nowego Darczyńcę – Sklep Pancernik – dobrze jest mieć Was u swojego boku! Dziękujemy za wsparcie w postaci darowizny na rzecz naszych Kotów. Cieszymy się, że nie jesteście obojętni na los potrzebujących, bezdomnych zwierząt. Warto pomagać bezbronnym istotom – wspólnymi siłami zdziałamy duuuuuużo dobrego!

• Bardzo dziękujemy za wsparcie dla naszych kociaków całemu zespołowi firmy GEBERIT, dzięki Państwa darowiźnie mogliśmy wyremontować włocławską Kociarnię!

 

W 2023 roku pomogli nam:

Z uśmiechem dziękujemy wszystkim zewnętrznym firmom, które angażują się w rozwój naszej Fundacji!
Niech tegoroczny grudzień będzie pełen nadziei, niesionej przez osoby o dobrych sercach.
W grudniu wsparcie dla Zwierząt napłynęło do nas prosto z firmy Omega System. Serdecznie dziękujemy!

Z przyjemnością wyróżniamy kolejną firmę, która wsparła nas darowizną. To Ośrodek Pomocy Poszkodowanym: https://prawapacjenta.org/ Dziękujemy za wsparcie dla Kotów!

W 2021 roku pomogli nam:

• Majowe wsparcie zapewniła nam I-KANCELARIA www.i-kancelaria.pl. Nasze Kociaki z pewnością to docenią! Dziękujemy, że chcą Państwo pomagać Zwierzętom – same nie zapewnią sobie odpowiednich warunków do życia.

• Dziękujemy ekipie 11Cats (https://11cats.art/) za przemiły gest dla naszych podopiecznych i rozpoczęcie kociej współpracy!

• Firma Jobsora (https://pl.jobsora.com) to kolejny Przyjaciel naszych Kotów. Jesteśmy wdzięczni za pomoc kotom bezdomnym, dziękujemy!

• Wiosna zawitała u nas na całego! Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z wiosennym słoneczkiem zechcieli podzielić się darowizną z naszymi Kotami. Jedną z takich firm jest Centrum Pomocy Odszkodowawczej www.tuodszkodowania.pl – to między innymi dzięki Wam możemy realizować kolejne projekty! :))

• Podziękowanie kierujemy w stronę serwisu Jooble (https://pl.jooble.org) zawierającego oferty pracy z całej Polski. Cieszymy się, że w swoich codziennych działaniach znajdują Państwo czas na pomaganie kotom!

• Kolejny dzień i kolejne wsparcie od naszych cudownych Darczyńców! Dziękujemy serdecznie firmie DIOLUT https://diolut.pl/ – za pomoc, z której skorzystają nasze koty. Bezdomne zwierzęta bardzo potrzebują teraz Państwa wsparcia. Jesteśmy wdzięczni za każdy objaw dobrego serca!

• Nasza Fundacja ma szerokie grono Przyjaciół, w którym jest miejsce dla każdego o dobrym sercu! Dziękujemy firmom i osobom indywidualnym, decydującym się nas wspomóc. Jednym z naszych Darczyńców jest Agencja AFTERWEB https://afterweb.pl/ – cudownie, że pamiętacie o innych.

W 2020 roku pomogli nam:

• Chcielibyśmy podziękować firmie MiDaTech https://www.midatech.pl/ która dołożyła swoją cegiełkę do naszej działalności.
Są Państwo cudowni! Każde wsparcie, jakie otrzymujemy, ma znaczenie – marzymy o tym, żeby nigdy go nie zabrakło.

• Kolejny dzień i kolejne wsparcie dla naszej Fundacji! Dziękujemy firmie ADSYSTEM – za pamięć i zaangażowanie w los Zwierząt. Jest to dla nas niezwykle ważne, że firmy zewnętrzne decydują się wesprzeć naszą działalność. Oby tak dalej!

• Tak bardzo nas cieszy, że coraz więcej zewnętrznych firm chce otaczać Koty troską!
Dziękujemy nowemu Darczyńcy – to firma ELIS https://www.berendsen.pl/
Pokażmy zwierzętom, że ludzie są ich przyjaciółmi!

 

 

• DZIĘKUJEMY! Aż podskoczyliśmy kiedy usłyszeliśmy, że nasi podopieczni dostaną wsparcie w ramach akcji charytatywnej zorganizowanej przez Zooplus. To dla nas bardzo duża pomoc! 💚

Akcja charytatywna była częścią kampanii świątecznej sklepu zooplus w 2019 roku. Pieniądze zebrane w ramach akcji pochodziły ze sprzedaży produktów marek premium: Purizon, Wolf of Wilderness, Concept for Life, Wild Freedom oraz Zoolove.

W ramach akcji sklep zooplus.pl zebrał i przekazał organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce ponad 130 tysięcy złotych (131 985 złotych). Zebrana kwota została podzielona po równo – każda organizacja otrzymała 8249,06 złotych.
W całej Europie sklepy zooplus przekazały zebrały i przekazały organizacjom działającym na rzecz zwierząt aż 201 185 euro (około 860 tysięcy złotych).

Więcej o akcji możecie przeczytać na stronie sklepu: www.zooplus.pl/info/about/swiateczna_pomoc_2019

A jeśli robicie zakupy w Zooplus koniecznie pamiętajcie, żeby zaczynać je od wejścia do sklepu przez baner na dole naszej strony www.fundacjakot.pl. Dzięki temu małemu gestowi Zooplus przekaże 2% wartości Waszych zakupów naszym podopiecznym.

• Kolejny miesiąc i kolejny Darczyńca, takie wiadomości możemy otrzymywać regularnie! Bardzo dziękujemy sklepowi MURRANO (www.murrano.pl) – za pomoc finansową. Nasze Koty są zachwycone, gdyż każda darowizna to dla nich szansa na lepszą codzienność. Dziękujemy!

• Nowa firma na naszej liście to interaktywna Agencja INSEO (https://www.inseo.pl/). Serdeczne dzięki, połączone z głośnym pomrukiwaniem – to od naszych Kotów. Otaczajmy je troską każdego dnia!

• Dopiero rozpoczął się 2020 r., a my już mamy całe mnóstwo powodów do radości! Dziękujemy naszemu kolejnemu Darczyńcy, jakim jest firma II – Inwestycje CL Spółka Akcyjna (https://osiedlesielanka.pl/). To dzięki Państwa pomocy możemy realizować projekty, pozwalające nam otaczać Koty szczególną troską.

W 2019 pomogli nam:

• Nasze działania na rzecz Kotów są doceniane przez wiele osób, co niezmiernie nas cieszy. Serdecznie dziękujemy firmie Polskie Centrum Dachowe www.polskiecentrumdachowe.pl za pomoc w postaci darowizny. Wszystkie Koty zasługują na dobre gesty!

• Dziękujemy za przekazanie darowizny firmie Projekt Marketing z Lublina www.projektmarketing.pl. To agencja SEO świadcząca usługi pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google, aktywnie wspierająca rozwój małych biznesów lokalnych i dużych sklepów internetowych.

• Nasza Fundacja, a tym samym nasze Zwierzaki zyskały nowego Darczyńcę! To wrocławska Agencja AFTERWEB (https://afterweb.pl ), która przekazała nam darowiznę pieniężną. Bardzo nam miło!

• Firma Resto Quality (https://restoquality.pl/), dostawca sprzętu dla gastronomii, to kolejny Darczyńca – Przyjaciel naszych Kotów. Jesteśmy wdzięczni za przekazaną darowiznę, dziękujemy!

• Kolejne podziękowanie kierujemy w stronę firmy ARBET Deweloper (http://arbetdeweloper.pl/) z Siechnic. Cieszymy się, że nie są Państwo obojętni na los Kotów. Dziękujemy za wsparcie!

• Bardzo dziękujemy za wsparcie, które skierowała do nas ekipa sklepu dla kociarzy i ich kotów Funny Cat (https://funnycat.pl/). W FunnyCat.pl możecie kupić torby wspierające naszych podopiecznych, nadruk na torbach zaprojektowała Iza Turska. 100% zysku z ich sprzedaży trafia do kotów będących pod naszą opieką. Torby znajdziecie tutaj: https://funnycat.pl/sklep/dla-kociarzy/torba-dla-fundacji-kot

• Nasze Koty wesoło dziś pomrukują, witając w gronie Darczyńców AIF Kancelarię (https://www.aif.com.pl). W ich imieniu dziękujemy za przekazanie darowizny na rzecz Fundacji!

• Dziękujemy Michałowi i Szkole Podstawowej Milenium z Gniezna za wsparcie dla naszych podopiecznych. Jesteśmy pełne podziwu jak jeden młody człowiek może zachęcić innych do pomagania. Z inicjatywy Michała w jego szkole powstała zbiórka funduszy na obiady dla kotów. Społeczności szkoły udało się uzbierać ponad 430 zł, dziękujemy.

• Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w konkursie organizowanym przez TESCO! To dzięki Wam zdobyliśmy 2 miejsce w 6 edycji programu!