Zostań kocim św. Mikołajem — sprezentuj bliskim kalendarz Kotologika 2018!

Święta to magiczny czas. Na tę przyjazną i ciepłą atmosferę składają się również prezenty. Dzieci wyczekują św. Mikołaja, dorośli zaś sami mogą otworzyć serca i takimi Mikołajami zostać, do czego serdecznie zachęcamy.

Masz w swoim otoczeniu kociarzy albo wielbicieli pięknych grafik? A może sam uwielbiasz koty i nie wyobrażasz sobie bez nich życia? Polecamy Ci nasz charytatywny kalendarz Kotologika 2018 z 13-nastoma wyjątkowymi, unikatowymi grafikami stworzonymi przez polskie artystki. Grafiki przedstawiają zachowania i pomysły kotów, których sens pojmują wyłącznie one same ;).

Kotologika to funkcjonalny kalendarz w formacie A4, który możesz powiesić na przykład nad biurkiem lub łóżkiem. Został zaprojektowany tak, by przy poszczególnych dniach miesiąca było wystarczająco dużo miejsca na zapisanie daty wizyty u lekarza (albo weterynarza ;)), spotkania z przyjaciółmi czy wyjścia do kina. Przepiękne grafiki będą cieszyły oko przez cały rok.

Koszt kalendarza to 20 złotych (+ wysyłka). Możliwy jest odbiór osobisty w Toruniu bądź we Włocławku oraz wysyłki wraz z „Kotem w worku”. Kupując kalendarz, zostajesz kocim św. Mikołajem. Nasza Fundacja utrzymuje się wyłącznie z datków darczyńców, dlatego każda pomoc finansowa jest dla nas na wagę złota. Dzięki Tobie, drogi św. Mikołaju, będziemy mogli opłacić utrzymanie oraz leczenie naszych kocich podopiecznych.

Więcej o autorkach kalendarza i partnerach wydania przeczytasz tutaj.
Kontakt w sprawach związanych z kalendarzem: kalendarz@fundacjakot.pl

Co jeszcze możesz zrobić jako koci św. Mikołaj? Możesz nas wesprzeć, robiąc świąteczne zakupy na charytatywnym bazarku! Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji FaniMani.pl bądź zrobisz zakupy w Zooplus.pl, wchodząc na stronę internetową bezpośrednio przez ten link. Sklepy przekażą kilka procent wartości Twoich zakupów na pomoc kotom.

Ponadto wspieraj nas swoimi lajkami, serduszkami, komentarzami i udostępnieniami na Facebooku i Instagramie. Pomóż nam znaleźć odpowiedzialne domy dla kotów!