Istota Kota 2019

Na nowy rok mamy dla Was nową propozycję, oryginalny kalendarz ze zdjęciami naszych podopiecznych.

Istota Kota 2019 jest połączeniem subtelnych kadrów oraz grafik, które podkreślając kocie piękno, wprowadzają do kalendarza element artystyczny.

Leonardo da Vinci powiedział: „najmarniejszy kot jest arcydziełem” i każdy kociarz się z tym zgodzi. Koty to mruczące arcydzieła idealne w swej postaci od pierwszego wibrysa po sam czubek ogona. Istota Kota właśnie to pokazuje, obrazuje osobliwość kociej natury, jej piękno, które codziennie nas zachwyca. Szczególną uwagę poświęcamy detalom, ponieważ to one są kwintesencją kociej doskonałości i dzięki nim zatracamy się w miłości do kotów bez opamiętania.

Kalendarz ma format A4. Istota Kota 2019 to nie tylko piękny i oryginalny kalendarz, ale też praktyczny planer, który przy okazji ozdobi Twoje wnętrze. Niewielkie, ale bardzo estetycznie rozplanowane kalendaria pozwalają na zanotowanie ważnych wydarzeń. W kalendarzu są oznaczone święta oraz dni wolne od pracy.

Jeśli chcecie już teraz zobaczyć wszystkie kalendarzowe zdjęcia, obejrzyjcie poniższą galerię.

Koszt jednego kalendarza to 20 zł plus wysyłka 12 zł kurierem Pocztex 48h lub 10 zł kurierem Paczkomat InPost niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

Jest również możliwość osobistego odbioru w Toruniu, we Włocławku oraz wysyłki razem z „Kotem w worku”. Nie ponosicie wtedy kosztów wysyłki. Odbiór osobisty kalendarza możliwy jest tylko po przedpłacie darowizny na konto Fundacji.

Wysyłka zagraniczna także jest możliwa po uprzednim kontakcie i opłaceniu kosztów przesyłki. Wysyłamy poleconym listem priorytetowym.

Wszystkie opcje otrzymania kalendarza są w formularzu zamówienia:

Kontakt w każdej sprawie związanej z kalendarzem: kalendarz@fundacjakot.pl

Kalendarz Istota Kota 2019 wspiera koty z Fundacji KOT.

Zobacz też drugi kalendarz Kotorysunki 2019 :)

Koty u KOTa utrzymują się wyłącznie dzięki darczyńcom, dlatego Wasza pomoc jest bardzo ważna i bardzo cenna – to dzięki Wam koty mają zapewnione wyżywienie, opiekę weterynaryjną i miejsce, w którym czekają na adopcje, a koty wolnożyjące są sterylizowane i dokarmiane. Dzięki Wam koty ciężko chore, powypadkowe i niepełnosprawne znajdują bezpieczną przystań, niektóre – niestety – na resztę krótkiego życia.

Poznajcie koty, którym pomagacie – bądźcie z nami na Facebooku i Instagramie.


W role modelów wcielili się podopieczni Fundacji KOT:

Okładka – Photoshop
Styczeń – Cindy
Luty – Diabeł Tasmański
Marzec – Salma
Kwiecień – Sasza
Maj – Moly
Czerwiec – Salma
Lipiec – Królik
Sierpień – Bunia
Wrzesień – Sam Cukier
Październik – Photoshop
Listopad – Czubek
Grudzień – Batik

Istota Kota została zaprojektowana przez nasze dwie wolontariuszki.
Kalendaria, skład całości, projekt miesiąca Luty, dziesiątki poprawek, nieprzespane noce – Iza Turska.
Pomysły, organizacja, wybór autorek, setki maili i telefonów, ogarnianie ekipy, promocji i wysyłki – Dominika Płuza

Najmocniej dziękujemy wszystkim osobom, bez których wsparcia, wkładu i pomysłów kalendarz by nie powstał.


Partnerzy wydania:

Kot w worku Magazyn Kocie Sprawy Fotografia Monika Małek Karmy dla kotów Renske Magazyn Trzy Koty CatExperts Rynek Zoologiczny