Kotorysunki 2021

Niech każdego dnia w 2021 roku towarzyszą Ci nasze koty!

Kotorysunki 2021 to efekt współpracy 14 utalentowanych artystek, każda z nich opracowała jedną kartę, przedstawiając na niej swoją wizję kota w towarzystwie roślin. Dzięki temu, już tradycyjnie, każdego miesiąca możemy podziwiać nowy styl i zupełnie świeży pomysł na kota.

Kalendarz ma format A4. Kotorysunki 2021 to nie tylko piękny i oryginalny kalendarz, ale też praktyczny mini planer, który przy okazji ozdobi Twoje wnętrze. Niewielkie, ale bardzo estetycznie rozplanowane kalendaria pozwalają na zanotowanie najważniejszych wydarzeń. W kalendarzu są oznaczone święta oraz dni wolne od pracy.

Jeśli chcecie już teraz zobaczyć wszystkie Kotorysunkowe grafiki, obejrzyjcie poniższą galerię.

Koszt jednego kalendarza to 20 zł plus wysyłka 12 zł kurierem Pocztex 48h lub 10 zł kurierem Paczkomat InPost niezależnie od ilości zamówionych sztuk.
Jest również możliwość osobistego odbioru kalendarza w Toruniu lub we Włocławku
Wysyłka zagraniczna także jest możliwa po uprzednim kontakcie i opłaceniu kosztów przesyłki.
Wszystkie opcje otrzymania kalendarza są w formularzu zamówienia:

Kontakt w każdej sprawie związanej z kalendarzem: kalendarz@fundacjakot.pl

Kalendarz Kotorysunki 2021 wspiera koty z Fundacji KOT.

Koty u KOTa utrzymują się wyłącznie dzięki darczyńcom, dlatego Wasza pomoc jest bardzo ważna i bardzo cenna – to dzięki Wam koty mają zapewnione wyżywienie, opiekę weterynaryjną i miejsce, w którym czekają na adopcje, a koty wolnożyjące są sterylizowane i dokarmiane. Dzięki Wam koty ciężko chore, powypadkowe i niepełnosprawne znajdują bezpieczną przystań, niektóre – niestety – na resztę krótkiego życia. Dziękujemy za wsparcie!

Poznajcie koty, którym pomagacie – bądźcie z nami na Facebooku i Instagramie.

Poznajcie Kotorysunkowy zespół – zgrany team, który przygotował już kolejny kalendarz, by – jak co roku – pomagać kotom :) Wszyscy autorzy to wolontariusze – cała pozyskana kwota z darowizn jest przeznaczona na kocie potrzeby.

Autorzy:
Okładka – Karolina Kubikowska facebook.com/kubikowska.emilysmoose
Styczeń – Marianna Sztyma facebook.com/mariannasztyma
Luty – Iza Turska instagram.com/izaturska
Marzec – Justyna Tkocz jusiowo.pl
Kwiecień – Agnieszka Matwiejszyn jaciebrosze.pl
Maj – Asia Wójtowicz instagram.com/wojtowicz_illu
Czerwiec – Anna Kloza-Rozwadowska malerina.com
Lipiec – Marta Zabłocka facebook.com/ZycieNaKreskeMartaZablocka
Sierpień – Kamila Kozłowska facebook.com/kozlowskakamila
Wrzesień – Agata Krzyżanowska ilustracjeagatakrzyzanowska.blogspot.com
Październik – Monika Kister instagram.com/kisia.exe
Listopad – Luiza Kwiatkowska facebook.com/Ilikeluilula
Grudzień – Anna Halarewicz annahalarewicz.eu
Karta obiadkowa – Kamila Loskot facebook.com/nohejo
Karta 1% – Iza Turska instagram.com/izaturska

Kalendaria, skład całości, projekt miesiąca Luty, dziesiątki poprawek, nieprzespane noce – Iza Turska
Pomysły, organizacja, setki maili i telefonów, ogarnianie ekipy, promocji i wysyłki – Dominika Płuza

Najmocniej dziękujemy wszystkim osobom, bez których wsparcia, wkładu i pomysłów kalendarz by nie powstał.

Partnerzy wydania:

CatExperts Biszkopt z karmelem CSW Toruń Koci Behawioryzm   Animal Expert Fotografia Monika Małek Magazyn Kocie Sprawy Surowe Kotki i PsyZooedukacja - Magdalena Nykiel