Kotorysunki 2023

Spędź z nami 2023 rok!

Kotorysunki 2023 to efekt współpracy 15 polskich artystek, każda z nich opracowała jedną kartę, ilustrując na niej swoją wizję kota. Motywem przewodnim Kotorysunków 2023 jest hasło „spokój”, mamy nadzieję, że każdy z nas będzie mógł często go doświadczać i tak jak koty, otoczy się dobrą aurą. :-)

Kalendarz ma format A4. Kotorysunki 2023 to nie tylko piękny i oryginalny kalendarz, ale też praktyczny mini planer, który przy okazji ozdobi Twoje wnętrze. Niewielkie, ale bardzo estetycznie rozplanowane kalendaria pozwalają na zanotowanie najważniejszych wydarzeń. W kalendarzu są oznaczone święta oraz dni wolne od pracy.

Jeśli chcecie już teraz zobaczyć wszystkie Kotorysunkowe grafiki, obejrzyjcie poniższą galerię.

Koszt jednego kalendarza to 25 zł plus wysyłka 14 zł kurierem Pocztex 48h (w przypadku braku odbioru kurier zostawia awizo i paczka czeka 7 dni) lub 12,5 zł Paczkomatami InPost niezależnie od ilości zamówionych sztuk.
Istnieje możliwość osobistego odbioru kalendarza w Toruniu lub we Włocławku
Wysyłka zagraniczna także jest możliwa po uprzednim kontakcie i opłaceniu kosztów przesyłki.
Wszystkie opcje otrzymania kalendarza są w formularzu zamówienia:

Kontakt w każdej sprawie związanej z kalendarzem: kalendarz@fundacjakot.pl

Kalendarz Kotorysunki 2023 wspiera koty z Fundacji KOT.

Koty u KOTa utrzymują się wyłącznie dzięki darczyńcom, dlatego Wasza pomoc jest bardzo ważna i bardzo cenna – to dzięki Wam koty mają zapewnione wyżywienie, opiekę weterynaryjną i miejsce, w którym czekają na adopcje, a koty bezdomne są sterylizowane i dokarmiane. Dzięki Wam koty ciężko chore, powypadkowe i niepełnosprawne znajdują bezpieczną przystań, niektóre – niestety – na resztę krótkiego życia. Dlatego naprawdę bardzo mocno dziękujemy za każde wsparcie!

Poznajcie koty, którym pomagacie – bądźcie z nami na Facebooku i Instagramie.

Poznajcie Kotorysunkowy zespół – zgrany team, który przygotował już kolejny kalendarz, by – jak co roku – pomagać kotom :) Wszyscy autorzy to wolontariusze – cała pozyskana kwota z darowizn jest przeznaczona na kocie potrzeby.

Autorzy:
Okładka – Kamila Kozłowska facebook.com/kozlowskakamila
Styczeń – Anna Kloza-Rozwadowska malerina.com
Luty – Marta Zabłocka facebook.com/ZycieNaKreskeMartaZablocka
Marzec – Karolina Kubikowska facebook.com/kubikowska.emilysmoose
Kwiecień – Iza Turska instagram.com/izaturska
Maj – Asia Wójtowicz instagram.com/wojtowicz_illu
Czerwiec – Agnieszka Matwiejszyn jaciebrosze.pl
Lipiec – Justyna Tkocz jusiowo.pl
Sierpień – Kamila Loskot instagram.com/loskotkamila
Wrzesień – Luiza Kwiatkowska facebook.com/Ilikeluilula
Październik – Monika Kister instagram.com/kisia.exe
Listopad – Marianna Sztyma facebook.com/mariannasztyma
Grudzień – Anna Halarewicz annahalarewicz.eu
Zaproś kota na obiad! – Agnieszka Cholewiak-Góralczyk surowekotki.pl
Karta 1,5% – Agata Krzyżanowska ilustracjeagatakrzyzanowska.blogspot.com

Kalendaria, skład całości, projekt karty obiadkowej, dziesiątki poprawek, nieprzespane noce – Iza Turska
Pomysły, organizacja, setki maili i telefonów, ogarnianie ekipy, promocji i wysyłki – Dominika Płuza

Najmocniej dziękujemy wszystkim osobom, bez których wsparcia, wkładu i pomysłów kalendarz by nie powstał.

Partnerzy wydania:

CSW Toruń Koci Behawioryzm   Animal Expert Fotografia Monika Małek Magazyn Kocie Sprawy Surowe Kotki i PsyZooedukacja - Magdalena Nykiel