Adopcje 2014

W roku 2014 domy znalazło 19 kotów, naszych podopiecznych. Wśród nich są koci seniorzy i koty chorujące.

2014 rok szczęśliwie rozpoczął się dla Józia, który już w styczniu zamieszkał w swoim domku w Toruniu.
W lutym domy znalazły trikolorki: Sabinka zamieszkała w swoim domku w Warszawie, a Lorien (w fundacji Fionka) – w Toruniu. W marcu do nowego domu przeniosła się Sonia.

Kwietniowe adopcje to dwoje kocich seniorów: 9-letnia Fila zamieszkała w swoim domku w Białymstoku, a ponad 10-letni Gamoń – w Gdańsku. Maj to miesiąc Lusi – zamieszkała u rodziny w Zduńskiej Woli. W czerwcu do swojego domku w Toruniu, do Całusa dołączył Filemon

W wakacje 'na swoje’ przeniosły się trzy młode kotki: Moli bez łapki i Lusia zamieszkały we wspólnym domku w Toruniu, a Lila dołączyła do kocich kolegów w Łążynie. W sierpniu, po wielomiesięcznym oczekiwaniu, swój domek (w Toruniu) znalazł Gabryś; dorosły, wielki kocur bez przedniej łapki.
A we wrześniu w swoich domkach zamieszkały: Beti pod Aleksandrowem Kujawskim, Łatka we Włocławku i Blackie dołączył do kociego kolegi w Toruniu.

Jesienią nieoczekiwane szczęście spotkało 3 kocurki czekające już kilka lat na dom. Krasnalek (powypadkowy, odzyskał sprawność prawie w 100%) zamieszkał w swoim domku w Toruniu, Piracik (trafił do fundacji jako kilkutygodniowe kociątko, całkowicie niewidomy z powodu zaawansowanego kociego kataru, udało się uratować jedno oczko) również znalazł swój domek w Toruniu oraz Lisek (wycieńczony błąkał się po ulicy) zamieszkał w swoim domku w Nowejwsi chełmińskiej. A w listopadzie w swoim domku w Toruniu zamieszkała Nadia.

Wszystkim nowym opiekunom gratulujemy zakocenia i dokocenia, a kotom – gratulujemy zdobycia nowej rodziny:)
Jak znajdziecie chwilkę, to podsyłajcie nam zdjęcia adoptowanych kotów – zawsze sprawiają nam radość.