Kotorysunki 2023 – formularz zamówień

Kalendarz Kotorysunki 2023 można zamówić przez formularz. Każde poprawnie wysłane zamówienie będzie potwierdzone e-mailem. W razie braku otrzymania e-maila prosimy o sprawdzenie, czy nie wpadł do Spamu.

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Liczba zamawianych kalendarzy (wymagane):

Sposób otrzymania kalendarzy (wymagane):

Dodatkowe informacje dla nas (opcjonalnie):

Dane podane podczas wypełniania formularza zostaną wykorzystane w celu prawidłowej realizacji zamówienia.

Koszt jednego kalendarza to 25 zł.

W przypadku wysyłki na adres dolicz koszt wysyłki:
    14 zł – Kurier Pocztex 48h niezależnie od ilości zamówionych sztuk.
    12,50 zł -Paczkomat InPost niezależnie od ilości zamówionych sztuk.

Wysyłka zagraniczna:
    możliwa w każdy zakątek świata, jeśli opłacisz koszty przesyłki.

Istnieje możliwość odbioru osobistego kalendarzy na terenie Torunia i Włocławka.

Kontakt w każdej sprawie związanej z kalendarzem: kalendarz@fundacjakot.pl

Dane do wpłaty darowizn

UWAGA: w tytule wpłaty darowizny koniecznie podaj swój adres mailowy – znacznie przyśpieszy to wysyłkę! To adres mailowy (nie nazwisko, nie nick) jest identyfikatorem, w tytule przelewu nie trzeba dodawać żadnych innych dopisków.

UWAGA! Zamówienia są realizowane zazwyczaj od 5 do 7 dni roboczych od zamówienia, jeśli coś trwa dłużej napisz do nas, sprawdzimy co się dzieje z przesyłką.

Robimy wszystko, by Wasze kalendarze trafiły do Was w idealnym stanie: kalendarze wyruszają od nas starannie zapakowane w kopercie bąbelkowej.